Terembeosztás

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntős csapatok listája, illetve terembeosztása.

Évfolyam Csapatnév Iskola Csapattagok Versenyhelyszín
09n 5K Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Farkas Júlia Boróka
Fülöp Imola Anna
Halmavánszki Dóra
Krizmanich Kata
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
1. terem
09n FŐNÉV Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Budapest II.
-
Buday Virág
Lévai-Kovács Laura
Ligeti-Harth Sára
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
1. terem
09n Grammatica Sanctio Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Baranyi Lilla
Demeter-Nagy Dorina
Lévai Zita Kata
Nagy Villő
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
1. terem
09n Irodalom mint élet Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nyíregyháza
Juhász Tamara Noémi
Lukács Katalin
Kovács Kitti
Erdei Bíborka Sára
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
1. terem
09n Négylábú lóhere Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Katolikus Ált. Isk., Gimn., Alapfokú Műv. Isk. és Szakgimn.
Budapest I.
Csapó Benedek
Hochstein Lili
Medveczky Zalán
Varga Júlia
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
1. terem
09n Nyelvészek Újpesti Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Garamszegi András
Pekó Márton
Mikó Zsigmond
Tóth Kitti
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
1. terem
09n Részeges hasonulás Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Budapest V.
Éhmann Anna Vilma
Farkas Anna
Pálos Veronika
Zambon Júlia
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
1. terem
10n Asszociációs kör Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Andersen-Soós Emma Róza
Palicz Emma Rita
Rozsondai Mara Emese
Rajeczky Csenge Borbála
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
2. terem
10n Fanniék Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
Gyergyói Anna
Kiss Floransz
Orbán Noémi
Szlávec Gréta
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
2. terem
10n Napsütötte sáv Piarista Gimnázium
Budapest V.
Barátossy Bulcsú
Maróti-Agóts Mátyás
Nádas András
Takács István Benedek
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
1. terem
10n Négyökrös szekér Egri Dobó István Gimnázium
Eger
Murányi Péter
Sütő Áron
Szabó Marcell
Tajti Péter
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
2. terem
10n SPÁR Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Kiss Boróka
Börcsök Borostyán
Kürti Dorka
Doktor Dorina
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
2. terem
10n Téridő-szingularitások Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Hermann Réka
Gyenizse Noémi Adél
Hamerli Csenge
Somlai Katalin
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
1. terem
11n 3+1 Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum
Kisvárda
Máté Eszter Katalin
Petykó Gergő
Jenei Marcell
Kovács Kristóf
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
2. terem
11n Giga és csapatársji Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Hajdú Gellért
Kelemen Ádám
Nyírő-Kovács Máté
Géczi-Zajzon Kristóf
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
3. terem
11n Logosz Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Budakeszi
Kovács Kolos András
Hansághy Gergely
Sáska Máté
Bíró Krisztina
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
2. terem
11n Mariana-árok Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Illés Ágnes
Lehőcz Judit
Jakab Zétény
Rendes Blanka
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
2. terem
11n Nagyi és a CRSN DVSN Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bódi Dávid Csaba
Császár László Márk
Gergely Dániel
Horváth Zsombor
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
2. terem
11n Palóc lányok Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Salgótarján
Gáspár Lili
Fürjesi Zsófia
Lászlók Sára
Ornyik Petra
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
2. terem
12n "csalodisznóó" Kecskeméti Katona József Gimnázium
Kecskemét
Veress Kinga Kincső
Berki Péter
Dénes Barnabás
Kollár Ádám
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
3. terem
12n Akrosztikon Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Boldog Donáti Celesztina Óvoda
Nagykanizsa
Bognár Bori
Horváth Sára
Nagy Noémi
Szabó Mónika
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
3. terem
12n Bruhhh Eötvös József Gimnázium és Kollégium
Tata
Engler Csilla
Fekete Lenke
Gunics Nóra
Szeidemann Márton
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
3. terem
12n Dolce Vita Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Békéscsaba
Dohányos Máté
Kása Roland
Poczik Zsófia
-
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
3. terem
12n Királyok Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium Szakgimnázium és Technikum
Budaörs
Horváth Bence Balázs
Magyari Márk
Nagy Bertalan
Palatin Máté
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
3. terem
12n Négyen ugrottunk vízbe Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bánhidi Lilla
Gyöngyösi Viola
Morvai Dávid
Németh Anna Eliza
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
3. terem
12n nincsbanán:( ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Balogh Eszter
Csapó Adél Zsófia
Haraszti Róza
Samu Zsófia
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
3. terem